Суспільство

17 Грудня, 2020 Інсультний центр запрацював у Хмельницькій обласні лікарні

Відтепер пацієнти з інсультом зможуть отримати сучасну високоспеціалізовану медичну допомогу на базі новоствореного інсультного центру.  Він розпочав свою роботу у Хмельницькій обласні лікарні.
 
Завдяки створенню інсультного центру допомога пацієнтам з такими хворобами надаватиметься на принципово новому сучасному рівні з дотриманням протоколів лікування та використанням передових технологій лікування, в тому числі і хірургічних.
 
У центрі, який розрахований на 30 цілодобових ліжок, хворим буде надаватися увесь пакет послуг хворим з гострими порушеннями мозкового кровообігу, з ішемічним та геморагічним інсультом. Також хворі будуть отримувати реабілітаційну допомогу.
 
За словами голови Хмельницької ОДА, на створення центру з обласного бюджету було виділено майже 4 млн грн. Долучився до цього проекту і соціально відповідальний бізнес. 
 
Також очільник області вручив лікарям центру подарунок – електрокардіограф.
 
Зазначимо, що загальні витрати на створення відділення складають більше 5 млн. гривень. Зокрема, проведено капітальний ремонт приміщень вартістю 3,77 млн. грн., з них – 3,4 млн. грн. обласного бюджету.
 
Крім того, за рахунок благодійної допомоги закуплено побутове та медичне обладнання відділення, в тому числі для оснащення реабілітаційної зали згідно пакету Національної служби здоров’я України «Реабілітаційні послуги».
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі