Суспільство

15 Березня, 2021 Керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник розповів про початок роботи окружних прокуратур

Сьогодні, 15 березня, у Хмельницькій обласній прокуратурі відбулась пресконференція керівника з питань початку роботи окружних прокуратур.

 
Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
 
«Відсьогодні на території Хмельниччини діє 6 окружних прокуратур, перелік та територіальна юрисдикція яких визначена наказом Генерального прокурора», – повідомив керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник.
 
Нагадаємо, діяльність місцевих прокуратур припинено шляхом реорганізації.
 
Наразі розпочали роботу окружна прокуратура міста Хмельницького, Волочиська, Кам’янець-Подільська, Летичівська, Хмельницька та Шепетівська окружні прокуратура.
 
У штатних розписах окружних прокуратур передбачено 9 відділів:
 • Волочиська окружна прокуратура – Теофіпольський відділ,
 • Кам’янець-Подільська окружна прокуратура – Новоушицький та Чемеровецький відділи,
 • Летичівська окружна прокуратура – Віньковецький та Старосинявський відділи,
 • Хмельницька окружна прокуратура – Ярмолинецький відділ,
 • Шепетівська окружна прокуратура – Білогірський, Нетішинський та Полонський відділи. 
Як повідомив очільник відомства, в окружних прокуратурах працюватиме 146 прокурорів.
 
 
«Реформування не означає, що жителі населених пунктів, не за місцем розташування окружної прокуратури, позбавлені можливості звертатися за захистом своїх конституційних прав до органів прокуратури», – додав керівник обласної прокуратури.
Мешканці всіх територіальних громад області і в подальшому можуть звертатися зі своїми зверненнями (заявами та скаргами) до органів прокуратури за місцем роботи чи проживання. Для того, аби подати звернення, заяву, скаргу тощо до органів прокуратури, громадяни можуть звертатися до представництв названих прокуратур, які діятимуть у всіх колишніх районних центрах на базі раніше існуючих місцевих прокуратур.
 
Прийом громадян та заяв від них, як і раніше, проводяться щоденно в робочий час у адміністративних приміщеннях колишніх прокуратур (з урахуванням обмежень, встановлених щодо особистого прийому на час карантину).    
Електронні звернення та запити з сьогоднішнього для можна направляти на відповідні поштові або електронні адреси окружних прокуратур.
 
Розгляд звернень і надалі проводитиметься відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». 
 
Особистий прийом громадян та звернень на телефон «гарячої лінії» здійснюватиметься у встановленому керівниками окружних прокуратур порядку.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі