Суспільство

14 Грудня, 2021 Лісові господарства Хмельниччини розпочали продаж новорічних ялинок (орієнтовні ціни)

 
 

“Ялинки та сосни відпускають різних розмірів: до метра, від 1,1 до 1,5м, від 1,6 до 2 м, від 2,1 до 2,5 м, від 2,6 до 3,5 м,  від 3,6 до 4 м, від 4,1 до 5 м. Кожне підприємство встановлює свої ціни, які, як і торік, невисокі, доступні для  масового покупця”, – зазначають у пресслужбі Хмельницького ОУЛМГ.

Приміром, середня роздрібна ціна по Хмельницькому ОУЛМГ за деревце:

 • до метра – 96 гривень,
 • від 1,1 до 1,5 м – 129 грн.,
 • від 1,6 до 2 м – 155 грн.,
 • від 2,1 до 2,5 м – 211 грн.,
 • від 2,6 до 4 м – 282 грн.,
 • від 4,1 до 5 м – 406 грн.

Про оптову й роздрібну вартість ялинок на конкретному підприємстві можна взнати в його конторі  або на  сайті  лісгоспу.

 

Новорічні ялинки  державних лісогосподарських підприємств приваблюють не лише помірною ціною, а й тим, що вони пройшли радіологічний контроль і є безпечними. Завдяки прикріпленій на деревці бирці можна взнати, де воно заготовлено, тобто, чи законно реалізується.

 

Щоб не допустити крадіжок зелених деревець, лісгоспи вже ведуть цілодобову охорону новорічних плантацій. Згодом спільно з поліцією, природоохоронцями вони проводитимуть рейди  в місцях збуту ялинок. Лісівники нагадують, що за незаконну заготівлю й реалізацію ялинок передбачені значні  штрафи. Отож краще придбати дерево законно, аніж наражати себе на неприємності.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі