Суспільство

28 Вересня, 2021 Майже 150 закладів освіти Хмельниччини перейшли на “дистанційне” навчання

За інформацією оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19 в Хмельницькій області, станом на 23 вересня 2021 року дещо збільшилась кількість працівників закладів освіти, котрі здійснили, принаймні, 1 щеплення проти COVID-19.
 
Зокрема, 106 закладів дошкільної, 16 загальної середньої та 7 позашкільної освіти відзвітували про 100 %-ве щеплення персоналу проти COVID-19.
 
Крім того, на 80 % та більше вакциновані колективи 83 дошкільних навчальних закладів, 233 закладів загальної середньої освіти, 9 позашкільної, 9 професійної та професійно-технічної освіти, 1 фахової передвищої і 2 вищих навчальних закладів. Відповідно до норм “жовтої” зони карантину, зазначені заклади можуть працювати у звичному режимі.
 
Однак, ситуація із вакцинацією освітянських колективів змінюється щодня і все більше садочків, шкіл, ПТУ та вузів наближаються до позначки “80 %”, що дасть змогу працювати без “дистанційки”.
 
Про це повідомляють в Держустанові «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України».
 
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі