Суспільство

29 Вересня, 2021 Майже шістсот юнаків із Хмельниччини призвуть на строкову службу цієї осені

Осінньо-зимова призовна кампанія триватиме вже за новим адміністративно-територіальним устроєм. На строкову службу призвуть майже 600 жителів Хмельниччини.
 
Про це повідомив на брифінгу військовий комісар Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Костянтин Радченко, інформує пресслужба Хмельницького обласного ТЦК та СП.
.
 
“У жовтні-грудні 2021 року на строкову військову службу з Хмельницької області заплановано призвати 582 юнаки віком від 18 до 27 років. До Збройних Сил України – 272, Національної гвардії України – 200, Державної служби спеціального транспорту – 25 і 85 – до Державної прикордонної служби”, – зазначив полковник Костянтин Радченко.
 
Відповідно певних організаційних змін зазнала і система підпорядкованих обласному ТЦК та СП Центрів (колись військкоматів). Наразі в межах області створено 9 призовних комісій у трьох районах і шести містах обласного значення. До того ж, як і два попередні призови, цей також відбуватиметься в умовах карантинних заходів, спричинених поширенням COVID-19.
 
Обласний військовий комісар наголосив, що усі призовні дільниці забезпечені дезінфікуючими та індивідуальними засобами захисту. Усіх призовників перед відправленням до збірного пункту тестуватимуть методом ІФА.
 
Водночас заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Хмельницького ОТЦК та СП полковник Андрій Богданов наголосив, що юнаки, призвані на строкову військову службу, не залучатимуться до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних Сил.
 
Відправка молодого поповнення із Хмельницького обласного збірного пункту розпочнеться вже 5 жовтня.
 
Зазначимо, що кампанія починається з 1 жовтня і триватиме до грудня. На строкову службу підуть чоловіки віком від вісімнадцяти до двадцяти семи років. Ті, хто має ступінь магістра, проведуть в армії один рік. Інші – 18 місяців. Кожному призовнику виплачуватимуть кошти. Щомісячно від трьохсот п’ятдесяти до семисот гривень. А тим, хто вирішив “відкосити” – загрожує штраф. Та навіть ув’язнення.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі