Суспільство

27 Лютого, 2021 Медперсонал Шепетівської багатопрофільної лікарні перейшов в режим екстреної готовності

Сьогодні вранці, 27 лютого, міський голова Шепетівки Віталій Бузиль провів екстрене засідання комісії ТЕБ та НС онлайн щодо епідеміологічної ситуації у місті.
 
У соцмережах він повідомив про різке погіршення в місті ситуації навколо захворюваності на коронавірусну інфекцію. Напрацювано й зафіксувано протоколом кроки, до яких вдаватимуться у разі погіршення ситуації.
“Наразі завантаження ліжкомісць для лікування коронавірусної інфекції у Шепетівській багатопрофільній лікарні – 49%. Сьогодні + 13 осіб (5 підтверджених та 8 з підозрою). У разі продовження негативної динаміки поставив задачу розробити план екстренних дій.
 
Заступниця міського голови Галина Безкоровайна та начальник управління освіти Людмила Тихончук отримали завдання сьогодні і завтра здійснити моніторинг ситуації у позашкільних та освітніх навчальних закладах. Завтра до 16:00 – чекаю їх рекомендації щодо організації навчального процесу. Комісія ж ТЕБ та НС сьогодні рекомендувала, у разі погіршення ситуації, розглянути можливість перенесення весняних канікул.
 
Відділу поліції комісія ТЕБ та НС доручила посилити контроль за дотриманням карантинних норм у громадських місцях, закладах харчування та ринках, щоб вихідні не створили нам додаткових прецедентів.
 
Ще вчора було проведено ряд телефонних дзвінків із керівництвом області щодо ситуації у місті та алгоритмів реагування на ситуацію. У разі стрімкого погіршення стану справ – ми готові вдатися до жорстких та кардинальних рішень!
До слова, коментар для тих, хто вимагає повного локдауну у Шепетівці тут і зараз, функціонування місцевого підприємництва своїми податками тримає на плаву галузі медицини, освіти, комунальної сфери. Повне “закриття” міста (навіть на тиждень) матиме свої наслідки. Тому тут маємо консолідувати зусилля влади, установ та організацій і кожного окремого містянина із недопущення ситуації до точки неповернення,” – відзвітував Бузиль.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі