Суспільство

20 Грудня, 2021 МОЗ знову розширило перелік професій для обов’язкової вакцинації

 

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти Covid-19 є обов’язковим.

 

Про це йдеться на сайті МОЗ.

 

Тепер, згідно із наказом, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу підлягають працівники:

 
 • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
 • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
 • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності;
 • органів місцевого самоврядування;
 • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
 • комунальних підприємств, установ та організацій.

Наказ набирає чинності через місяць з моменту його публікування. Працівників цих установ, які не вакцинуються протягом цього періоду, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

 

Ще раніше Міністерство охорони здоров’я запровадило обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для працівників закладів освіти та чиновників державних органів влади. Відповідний указ набув чинності 8 листопада.

 

9 листопада список професій розширили розширили – передбачається, що з 9 грудня обов’язкове щеплення проти коронавірусу повинні також мати співробітники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів; підприємств, установ та організацій, включених до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (перелік можна переглянути тут).

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі