Освіта

20 Липня, 2022 На Хмельниччині 80% укриттів у закладах освіти не готові до початку навчання

Роботу з перевірки захисних споруд в закладах освіти на предмет відповідності усім вимогам потрібно активізувати та завершити в стислі терміни. 

 

Учасники робочої наради в обласній військовій адміністрації проаналізували стан підготовки захисних споруд до нового навчального року в області в цілому, а також Хмельницькій міській громаді зокрема. За наявною інформацією, зараз на Хмельниччині відсоток готовності укриттів в закладах освіти до початку навчання становить 20%, повідомляє ОВА.

 

За інформацією представників Хмельницької міської ради, в обласному центрі, де нараховується 39 шкіл та 43 заклади дошкільної освіти, відповідна робота ведеться з червня. Здійснено попередній комісійний огляд, визначено придатність укриттів та перелік заходів, які потрібно здійснити по кожному об’єкту для приведення його до належного стану. На основі обрахунків за результатами цих обстежень з міського бюджету виділено 12,7 млн грн. Наразі виконані ті роботи, які не потребували окремого фінансування, зокрема, очистка підвальних приміщень, прибирання, тощо. Далі будуть проводитися більш дороговартісні роботи – стяжка підлоги, облаштування вентиляції, аварійних виходів, монтаж освітлення. Завершити основні роботи планують до початку третьої декади серпня.

 

Окрему увагу учасники наради приділили готовності до реагування на можливі загрози та забезпечення безпеки цивільного населення, що мешкає поблизу об’єктів критичної інфраструктури області.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі