Суспільство

1 Лютого, 2021 На Хмельниччині перепоховали загиблого бійця, якого шукали довгі 80 років

30 січня, у селі Осташки Чорноострівської ОТГ Хмельницької області відбулась церемонія перепоховання загиблого бійця Другої світової війни Віктора Зозулі. Останки тіла, безвісти зниклого, поховали на рідній землі через 80 років після його смерті. 
 

Про це повідомляє Суспільне.

 

20-річного хлопця призвали до лав рядянської армії навесні 1941-го. А вже влітку воювати на фронт пішли і його два брати. Всі ці роки вдома їх чекала сестра. «Повернувся» до рідної землі лише Віктор. За словами племінниці Віктора Зозулі, його шукали з дня його смерті.

 

 

 

 

 

“Моя мама була рідною сестрою Зозулі Віктора Єфремовича, і у нас збереглися його фотографії. Вона весь час його чекала, і надіялася, але він пішов служити в армію. А десь через рік почалася війна і він загинув на фронті. Зразу ж якось, після того, як розпочалась війна, мама розповідала, що він писав листи. Пізніше, прийшло повідомлення, що він пропав безвісти”, – каже жінка.

 

Рештки Віктора Зозулі віднайшли у полі у селі Андріївка Київської області. Встановили, загиблий був сапером, – повідомив пошуковець Сергій Порай-Кошиць.

 

“Коли його знайшли, при ньому була каска, був протигаз, підсумки з патронами. Ми ідентифікували його. При ньому була така бакелітова колба, в якій була записка, яку він сам написав з своїм ім’ям і прізвищем, і кому передати її”, – розповів пошуковець.

Фото: Суспільне

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі