Суспільство

3 Жовтня, 2021 На Хмельниччині перевірили будинки-інтернати для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (фото)

Представники Хмельницької облдержадміністрації перевірили геріатричні заклади області – Бахматовецький та Самчиківський будинки-інтернати для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

 

Бахматовецький будинок-інтернат функціонує з 1997 р. На його утримання в 2021 р. передбачено 4,4 млн грн. Протягом останніх років там було проведено капітальний ремонт харчоблоку, пральні, технічних та підсобних приміщень, реконструкцію господарського хліва. Наразі в геріатричному закладі проживає 39 мешканців.  За інформацією ОДА, т.в.о. директора Валентина Ланець поскаржилася на проблему з питною водою.

Самчиківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб із інвалідністю розпочав своє функціонування у 1964 р. Сьогодні там проживає 49 громадян. На утримання цієї установи в 2021 р. передбачено 3,9 млн грн. За останні роки за кошти з обласного бюджету було капітально відремонтовано приміщення пральні та здійснено ремонт покрівлі. За словами директора Анатолія Бродського, закладу необхідна велика пральна машина.

 

Представники ОДА звернули увагу на доступність та безбар’єрність для людей з інвалідністю Самчиківського будинку-інтернату, а також на збільшенні площ для підопічних.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі