Суспільство

30 Червня, 2021 На Хмельниччині планують пластикові пляшки обмінювати на корм для бездомних тварин

На базі Волочиської громади на Хмельниччині впровадять пілотний проєкт “Япомога”, мета якого – встановлення сортувальних боксів, автоматів для обміну пластикових пляшок на корм для бездомних тварин.

 

Такі результати зустрічі голови обласної ради з ІT-підприємцем з Києва Руфатом Раімовим, автором ідеї.

 

Перші такі “Япомогабокси” були встановлені у Києві ще минулого року. Принцип дії простий. Викидаючи пластикову пляшку, люди самі зможуть вирішити, куди відправити віртуальні накопичені кошти. Відповідно, сміття буде не просто давати корм для тварин, але й робити багато чого корисного. Наприклад, віртуальні кошти можна буде переказати для будівництво притулку для тварин.

На Хмельниччині такі сортувальні бокси планують встановлювати ж насамперед у навчальних закладах, зокрема, у Волочиській міській територіальній громаді, яка і почне втілювати в життя пілотний проєкт “Япомога” вже цього року. До початку навчального року в НВК №6, ЗО№1 та  ЗОШ №5 міста будуть встановлені три перші  “Япомогабокси” – сортувальні автомати, де усі бажаючі зможуть утилізувати пластикову пляшку. Отримані віртуальні кошти можна буде спрямувати на будівництво притулку для бездомних тварин або на допомогу в місцевий центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі