Суспільство

26 Січня, 2021 На Хмельниччині розпочались перевірки об’єктів соціальної сфери

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів  на Хмельниччині розпочались позачергові перевірки виконання вимог протипожежної безпеки в об’єктах соціальної сфери.

 

Так, учора, 25 січня, працівники працівники ДСНС разом із правоохоронцями здійснили огляд приватного будинку пристарілих «Тепло любих», що в Хмельницькому.
 
Під час огляду рятувальники звернули основну увагу на виконання протипожежних заходів, на наявність та працездатність систем протипожежного захисту і оповіщення, відповідну кількість первинних засобів пожежогасіння та комплектацію пожежних щитів, належний стан евакуаційних виходів, справність електромережі, тощо.
 
 
Також у цей день кам’янецькі колеги провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з обслуговуючим персоналом об’єктів соціальної сфери Кам’янець-Подільського району.
 
У рейдову групу  увійшли рятувальники, правоохоронці, медики та працівники соціального захисту. Вони відвідали Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, комунальний психіатричний заклад “Мілівецький психоневрологічний інтернат“, Довжоцький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, Староушицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 
ДСНСівці перевірили стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання електромережі, забезпеченість об’єктів протипожежним водопостачанням, а також наявність і працездатність систем протипожежного захисту. Особливу увагу вогнеборці звернули на стан шляхів евакуації.
 
Нагадаємо, наразі в області функціонує 1842 об’єкти з масовим перебуванням людей.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі