Суспільство

30 Листопада, 2020 На Хмельниччині Служба судової охорони відбивала “захоплення” суду (фото)

У Летичеві судові охоронці навчалися відбивати напад на храм Феміди.

 

Спецпризначенці Служби у максимально реалістичних умовах відпрацювали одразу декілька сценаріїв розвитку подій на випадок, якщо судді, який править правосуддя і справді загрожуватиме небезпека.

 

За легендою під час судового засідання на порозі Летичівського районного суду почав збиратися натовп молодиків, які забажали вплинути на рішення судді. Із Хмельницького, де дислокується управління до райцентру судові охоронці прибули фактично за лічені хвилини. Спочатку співробітники Служби судової охорони відтісняли агресивно налаштований натовп із зали судових засідань та тренувалися рятувати життя судді.

 

Призначення взводу швидкого реагування – зупинити порушників та створити зелений коридор для підрозділу особистої безпеки суддів. Це і є бодігарди. А ще судовим спецпризначенцям довелося відбивати захоплення суду, в’язати по рукам та ногам порушників спокою та розблоковувати проїзд для автомобіля із суддею. Цього дня бійці Територіального управління працювали разом із поліцією та надзвичайниками.

 

За словами голови Летичівського районного суду Анатолія Лазаренко, у храмі Феміди він працює уже понад 15 років і лише останній рік не переймається за власну безпеку. Додає, за роки суддівства траплялося різне і лише тепер може зітхнути із полегшенням.

 

Звісно, передбачити, як розгортатимуться події у реальному житті не можливо. Проте, роль тактичних навчань не можна недооцінювати. Вони необхідні, аби охоронці Феміди бути готовими до будь-яких викликів Служби, навіть, якщо це пожежа.  Тому масштабні навчання проведуть у кожному районному суді Хмельницької області, аби судові охоронці вивчили специфіку території та приміщення, яке можливо доведеться боронити.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі