Суспільство

6 Грудня, 2020 На Хмельниччині в’язні скаржаться на неналежне медичне обслуговування

Уповноваженій ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксані Кізаєвій надіслали скаргу з Шепетівської виправної колонії. За інформацією Поділля News, засуджені повідомили, що у притюремній лікарні №98 немає належних умов для лікування. Регіональний представник ініціювала проведення відповідної комплексної перевірки, за результатами якої більшість скарг підтвердилися.

 

Ув’язнені Шепетівської виправної колонії скаржились на те, що в лікарні вода з сильним запахом, стара постіль, освітлення майже немає, а вікна не відчиняються. Також засуджені повідомляли, що в палатах ведеться постійне відеоспостереження, навіть коли проводять перев’язки в інтимних місцях.

 

Під час перевірки були виявлені порушення вимог законодавства щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених під час лікування в багатопрофільній лікарні. 

 

В листі Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби зазначено, що необхідно провести дезінфекцію джерела водопостачання, промивку водонапірної башти, водопровідної системи, встановити (замінити) фільтр очищення води при вході у водопровідну систему закладу, провести заміну ламп розжарювання та захисних арматур.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі