Суспільство

14 Травня, 2021 На Хмельниччині за екологічне правопорушення очільник Меджибізької громади сплатить штраф

В ході перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства було встановлено факт засмічення твердими побутовими відходами земельної ділянки, внаслідок розміщення відходів різного морфологічного складу, які знаходяться на відстані 19 метрів від врізу води річки Південний Буг в межах населеного пункту села Требухівці Хмельницького (Летичівського) району.

 

Про це повідомляє пресслужба ДЕІ області.

 

Засмічення утворилось внаслідок невжиття заходів головою Меджибізької громади такими забруднюючими речовинами як нікель, рухомими формами марганцю, міді, свинцю, цинку а також хлориди та неполярні вуглеводні (нафтопродукти).

 

Вчиненням зазначеного засмічення порушено вимоги Закону України «Про відходи». Однак на даній території порушення продовжувались.

 

Таким чином, систематичне невиконання приписів Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області тягне за собою зобов’язання по відшкодуванню збитків завданих навколишньому природному середовищу, згідно з відповідною Методикою. Розмір шкоди становив 188 тис 936 грн.

 

Інспекцією направлена претензія до Меджибізької територіальної громади щодо добровільного відшкодування заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди.

 

У разі невиконання зобов’язання щодо добровільного відшкодування шкоди, Держекоінспекція у Хмельницькій області буде звертатись з вимогою до суду про примусове стягнення завданої шкоди.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі