Суспільство

8 Квітня, 2021 На Хмельниччині за психологічне знущання над дружиною чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності

Полонський районний суд визнав винним 52-річного місцевого жителя в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства та визначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт. Окрім того, чоловікові доведеться пройти корекційну програму для кривдників строком на три місяці.
 
Працівники поліції Шепетівського району систематично проводили профілактичну роботу із домашнім насильником з м. Полонного, однак кривдник продовжував вчиняти психологічний тиск на дружину.
 
За зібраними поліцейськими матеріалами Полонський районний суд виніс чотири постанови, якими притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (частини 1 та 2 статті 173-2 КУпАП) й оштрафував його (востаннє — на 500 гривень).
 
Проте це кривдника не зупинило: вдень 2 лютого 2021 року поліцейські зафіксували черговий факт психологічного домашнього насильства — чоловік нецензурно висловлювався на адресу дружини, погрожував фізичною розправою, проявляв агресію.
 
Правоохоронцям цього разу довелось вгамовувати кривдника, жінка ж розповіла, що за майже тридцять років шлюбу між ними постійно виникають сварки через те, що чоловік зловживає спиртними напоями.
 
Цього разу поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками ст. 126-1 Кримінального Кодексу України (Домашнє насильство).
 
Оцінивши докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 КК України, повністю доведена та визначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.
 
Окрім того, чоловікові доведеться пройти корекційну програму для кривдників строком на три місяці. Контроль за поведінкою засудженого суд поклав на органи пробації за місцем його проживання.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі