Суспільство

3 Листопада, 2021 На Хмельниччині звільнятимуть невакцинованих працівників

З 8 жовтня невакцинованих працівників, які мали пройти обов’язкове щеплення, відсторонятимуть від роботи.

 

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

 

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236, з 8 листопада 2021 року керівники закладів, установ та організацій, працівники яких входять до переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, мають відсторонити від виконання обов’язків тих осіб, що не вакцинувалися, без збереження заробітної плати.

 

Ця норма стосується усіх працівників, які не мають “зеленого” COVID-19-сертифікату, тобто двох щеплень. При цьому, очікується, що невдовзі перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, буде додатково розширений.

 

Нагадаємо, наразі ситуація із захворюваністю на COVID-19 в області залишається складною. За минулу добу зареєстровано 42 летальних випадки внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби – це найбільший показник добової смертності в області, зареєстрований від початку епідемії. Серед померлих немає жодного вакцинованого. Це ще раз демонструє важливість та дієвість вакцинації від COVID-19.

 

З метою надання стаціонарної допомоги хворим з COVID-19 в області розгорнуто 2900 ліжокНаразі вони заповнені на 72%. Проте в окремих лікувальних закладах відсоток заповненості значно вищий. Зокрема, в Хмельницькій інфекційній лікарні це майже 98,5%, у Хмельницькій міській та Полонській багатопрофільній лікарні – понад 80%, у Старокостянтинівській – понад 90%.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі