Суспільство

9 Лютого, 2022 На вулицях Хмельниччини з’явиться електробус

Електричний автобус Granton китайської компанії Zonson Smart Auto Corporation пройшов сертифікацію в Україні і вже готовий до випробувань в українських містах.

 

Так, незабаром китайський електробус з’явиться на вулицях Кам’янця-Подільського, повідомив у Фейсбуці голова громадської організації «Центр ресурсоефективного і чистого виробництва» міста Володимир Грицанчук. 

 

“Громадська організація “Центр ресурсоефективного і чистого виробництва”, м.Кам’янець-Подільський, запросила провести тест-драйв електричного автобусу ТОВ “Бас Моторс” (м. Луцьк) в місті Кам’янець-Подільський!

Не секрет, що “припливши” з далекого Китаю на територію України, після сертифікації, 12-ти метровий електричний автобус ТОВ “Бас-моторс” буде проходити тест-драйв в містах і районних центрах України”, – йдеться в повідомленні.

Після тест-драйву по Україні ТОВ “Бас-моторс” планує розпочати крупновузлову збірку електричних автобусів “Granton GTZ”, як для виконання послуг з перевезення пасажирів комунальними підприємствами, так і для підприємств, що здійснюють міжміські пасажирські перевезення.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі