Політика

16 Вересня, 2021 На вимогу пенсіонерів-силовиків депутати Хмельниччини звернулись до керівництва держави

Учора, 15 вересня, під стінами Хмельницької обласної ради пенсіонери силових відомств вимагали від депутатів звернутись до вищого керівництва держави щодо перерахунку пенсій для цієї категорії населення.

 

За словами мітингарів, люди, котрі на охороні законності  та правопорядку втратили здоров’я, вкрай обурені, що упродовж багатьох років їм не проводиться перерахунок пенсій, як це передбачено Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

 

Одним із кроків стало, ініційоване депутатом фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді Олександром Розізнаним, звернення до Президента України та Верховної Ради щодо масової дискримінації прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств, пов’язаної з ігноруванням органами виконавчої влади норм Конституції і законодавства України та передбачуваної ними процедури перерахунку пенсій.

«Про яку повагу до  правоохоронців чи престиж професії може йтися, якщо пенсіонер відомства, щоб вижити, змушений  мало не побиратися?» – обурений  Олександр Розізнаний. Депутат зауважив, що  нині на теренах Хмельниччини  понад 23 тисячі ветеранів та пенсіонерів силових відомств, які захищали правопорядок, а тепер самі потребують соціального захисту.

Під час пленарного засідання сесії ветерани та пенсіонери провели під стінами будівлі облради акцію протесту. Депутати обласної ради абсолютної більшістю голосів підтримали ініційоване «батьківщинівцем» Олександром Розізнаним звернення до Президента України та Верховної Ради України.

«Я розумію умовну дієвість звернень до нинішньої влади, але ми будемо використовувати усі можливості, аби захистити права тих, хто присвятив життя захисту  прав громадян», – наголосив депутат.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі