Суспільство

12 Лютого, 2021 Насилля в сім’ї: на Хмельниччині відкрито 41 кримінальне провадження

Від початку року до поліції Хмельниччини надійшло майже три сотні дзвінків, у яких  повідомлялось про факти насилля в сім’ї. 
 
Якщо говорити про підсумки роботи поліції Хмельниччини загалом, а не окремо патрульної, у сфері протидії домашньому насильству, то за минулий 2020 рік правоохоронці притягнули до відповідальності 3238 порушників за ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми)КУпАП. У відділках поліції області на облік додатково поставили 2212 осіб, що схильні до скоєння правопорушень та злочинів в домашньому середовищі.
 
За повідомленням правоохоронців, за фактами систематичного вчинення домашнього насильства та невиконання заборонних приписів поліцейськими відкрито 41 кримінальне провадження.
 
“Цифри ростуть, але це не означає, що таких правопорушень стає більше. Просто вдосконалюється законодавство і вони виходять з тіні. І найголовніше — жертви домашнього насильства все рідше мовчать і звертаються за допомогою”, – підкреслюють поліцейські.
 
Працівники патрульної поліції закликають: якщо у вас вдома є такі проблеми — не мовчіть заради себе, заради своїх дітей. Телефонуйте на «102». Зараз є дієві механізми протидії цьому ганебному явищу.
 
Нагадаємо, окрема, на Хмельниччині відкрито два кризових центри (у Хмельницькому та Нетішині), де жінки, які постраждали від домашнього насильства можуть отримати допомогу та оговтатись від конфлікту. Вони співпрацюють з місцевою поліцією. Також в обласному центрі діє соціальний гуртожиток.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі