Суспільство

7 Грудня, 2020 Названі місця з найбільшим ризиком інфікування хмельничан коронавірусом

Хмельницький обласний лабораторний центр оприлюднив статистику за листопад щодо поширення в області коронавірусної інфекції.

 

Згідно з даних лабцентру темпи росту захворюваності дещо уповільнились: якщо у серпні в порівнянні з липнем захворюваність зросла в 3,8 разів, то у вересні та жовтні – в 2,7 рази. А у листопаді рівень захворюваності в порівнянні з жовтнем збільшився в 1,35 рази.

 

“Інфікування захворілих відбувається при близькому контакті за місцем проживання, чи за місцем роботи або навчання, під час відвідування ресторанів, кафе-барів, нічних клубів, а також під час богослужінь в церквах; при подорожах, як за кордон так і по Україні”, – повідомила  лікар-епідеміолог Лариса Калінер.

 

Щодо діагностики хворих на коронавірусну інфекцію, то 75% хворих виявляється з діагнозу ГРВІ та «первинний COVID-19». Також хворих виявлено серед:

9,5% – контактних осіб

14,0% – хворих пневмонією

1,5% – в результаті моніторингу медичних працівників, поліції, прибулих, планово госпіталізованих, з позитивним тестом ІФА, самозвернень та інші.

 

Станом на 31 жовтня 2020 року у Хмельницькій області зареєстровано 16181 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Динаміка розвитку пандемії виглятає так:

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  1 Коментар
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі