Суспільство

7 Вересня, 2021 Один із мікрорайонів Хмельницького сполучать з центром додатковим маршрутом (доповнено)

У Хмельницькій міській раді планують додати ще один маршрут громадського транспорту, який сполучить мікрорайон Ружична з центром міста.

 

Про це повідомив міський голова під час прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» у вівторок, 7 вересня.

“Ми плануємо на Ружичну додаткові маршрути, зараз купуємо вісім нових автобусів. Новий маршрут з даного мікрорайону буде йти до центру”, – зазначив очільник Хмельницького.

Щоправда, коли новий маршрут розпочне роботу наразі не відомо.

 

Ще одне питання стосувалось пропозиції, щоб тролейбуси, які йдуть в депо з мікрорайону Гречани, спочатку їхали на зупинку «Юність» і таким чином довозили людей у центральну частину міста.

“Щодо руху тролейбусів, які йдуть в депо, до зупинки «Юність», то це хороша ідея. Ми пропрацюємо пропозицію», – зазначив міський голова.

За підсумками телефонної лінії керівники відповідних виконавчих органів міської ради отримають доручення для розв’язання порушених питань з наступним наданням жителям міста письмових відповідей.

 

Доповнено: сьогодні, 7 вересня, на сайті Хмельницької міської ради оприлюднено проєкт рішення виконавчого комітету, в якому йдеться про запровадження двох нових автобусних маршрути — №4 (Центр – Ружична) та №5 (Центр-Лезнево).

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі