Суспільство

15 Квітня, 2021 Олександр Симчишин висловив свою думку про встановлення державного прапора за 5 мільйонів

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час онлайн-прийому громадян розповів про своє ставлення щодо резонансного питання встановлення в обласному центрі державного прапора за декілька мільйонів гривень.

“Ініціатива встановлення прапорів – це ініціатива Офісу Президента. Це питання ініціюється у всіх обласних центрах. В Києві минулого року прапор встановили за 47 мільйонів гривень. В різних містах – різні цифри. З іншого боку, я підтримую цю ініціативу. Вважаю, що в кожному місті мають бути такі прапори. Все життя доводиться чути, що все українське в нас не на часі – прапори, пам’ятники, топоніміка, паради. Так не повинно бути!” – наголошує очільник міста Хмельницького.

За його словами, до міської ради звертались з Офісу Президента щодо співфінансуваня та у місцевому муніципалітеті  відмовили.

“Вважаємо, що такі об’єкти треба встановлювати за допомогою народної толоки. Я особисто готовий перерахувати свій заробіток на таку справу. Впевнений, що багато працівників міської влади також так зроблять. Вважаю доцільним встановлення таких об’єктів за кошти меценатів та благодійників”, – зазначає Олександр Сиимчишин.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі