Суспільство

3 Березня, 2021 Переможці Битви стартапів у Хмельницькому представили результати своїх проектів

У серпні 2020 року в Хмельницькому вперше відбулася Битва стартапів. Десять учасників, яких було відібрано за результатами роботи конкурсної комісії, змагалися за перемогу, кожен з них презентував власну бізнес-ідею. Призовий фонд Битви стартапів становив 200 тисяч гривень, які були розподілені між трьома учасниками, проекти яких члени комісії визначили найкращими.

 

За результатами «битви» кошти на реалізацію проектів отримали:

 

 • 1 місце – Віта Бабко – 100 тис. грн. на реалізацію проекту виробництва та реалізації рюкзаків нового покоління «Nebal»;
 • 2 місце – Марія Квасниця – 60 тис. грн. на розвиток виробництва та продажу швидкого та здорового харчування супів у булочках «Supok»;
 • 3 місце – Андрій Дикий – 40 тис. грн. на реалізацію проекту допомоги підбору та продажу автомобілів «Bibip».

«На кошти, що були виграні на Битві стартапів, ми розробили та пошили декілька абсолютно нових моделей рюкзаків, в різноманітній̆ кольоровій̆ гамі. Також ми виготовили стильне пакування для рюкзаків, розробили сайт для їх продажу та уже з грудня 2020 року розпочали їх активну реалізацію», – розповіла Віта Бабко.

 

Марія Квасниця отримані кошти вклала у відкриття нової торгової точки з продажу швидкого та здорового харчування «Supok». Також, переможниця закупила робоче обладнання, оформила інтер’єр та екстер’єр закладу.

 

 

«Саме кошти міського бюджету дали нам перший поштовх для реалізації проекту в діджитал напрямку, тому що після отримання призових коштів ми почали реалізовувати проект у повній мірі», – розповів Андрій Дикий.

 

Битва стартапів була фінішем Школи молодого підприємця. Проєкт, який започатковано ще у 2016 році і який показав досить гарні результати. Участь взяли 206 учасників, частина з яких створила власну справу, робочі місця, платить податки.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі