Освіта

21 Грудня, 2021 Початкову школу за 132 млн гривень відкрили у Хмельницькому (фото)

У Хмельницькому у мікрорайоні Озерна на Залізняка, 32 відбулося урочисте відкриття новозбудованої початкової школи №1.

 

Загальна вартість закладу 132 млн грн. Проєкт будівництва НВК був створений у 2016 році, який розділили на дві черги. У 2019 році запрацював дитячий садочок, а сьогодні – початкова школа загальною площею  – понад 11000 кв.м. 

Повноцінний навчальний процес школа розпочне з 10 січня. Тут, у 1-4 класах, буде навчатися майже 800 дітей, а також працюватиме майже 100 працівників. 

“Школа відповідає усім сучасним вимогам. Вона має енергетичний сертифікат, міжнародний сертифікат доступності. Санвузли (18), місця загального перебування ідентифіковані шрифтом Брайля, змонтовано 2 ліфти. Школа має приблизно 250 одиниць комп’ютерної техніки, 2 комп’ютерних, 2 лінгафонних класи, медіатеку, сучасну їдальню і харчоблок, актову (на 700 місць), танцювальну, спортивну зали, медпункт, кімнати для педагогів, 24 класних кімнати, класи на поділ для різних предметів”, – розповів міський голова Олександр Симчишин.

На території закладу є стадіон для футболу, а також майданчики для баскетболу, волейболу, гандболу, легкоатлетичні доріжки, ями для стрибків, вуличні тренажери, дитячі майданчики. 

“Нова школа – інвестиція у майбутнє, в знання, в дітей – найкраща зі всіх можливих інвестицій. За час каденції ми збудували або добудували 12 навчальних закладів. Наступного року завершимо добудову ЗОШ № 8 і робимо проєктно-кошторисну документацію на новий ліцей по Січових Стрільців, 8а для 5-11 класів, на 1400-1500 учнів”, – повідомив очільник міста у соцмережі.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі