Суспільство

10 Лютого, 2021 Пом’якшено карантин для масових заходів: що це значить для хмельничан

Невеличке послаблення карантину від Кабінету Міністрів України щодо розважальних програм, святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

 

Кабмін дозволив проводити публічні наукові, освітні та професійні заходи з наповненістю залів до 50% місць. Про це йдеться в постанові уряду від 6 лютого.

 

Зокрема, Кабмін вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину в Україні.

 

Згідно них, дозволяється приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі.

 

Або у разі, коли організатори таких заходів забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення.

 

Раніше було заборонено проведення у розважальних закладах та закладах харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій. Також було заборонено приймати відвідувачів у музеях та на виставках у галереях, якщо в залах присутні більше 1 особи на 10 кв м.

 

Крім того, заборонялося проводити масові культурні заходи (зокрема, концерти), спортивні, соціальні, рекламні та інші заходи, якщо в них бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 метри між учасниками.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі