Суспільство

30 Вересня, 2021 “Пробили отвори в несучих стінах”: у Хмельницькому боряться з незаконною добудовою

Хмельничани стурбовані розпочатим будівництвом в одній із багатоповерхівок мікрорайону Виставка.

 

За словами місцевих мешканців дозволів на добудову організатори (власники квартири) не мають, а своїми діями наражають жителів будинку на небезпеку. Про це пише “Хмельницький News“.

“Проспект Миру, 86 – один з будинків у місті, що потребують капремонту (йдуть тріщини). Були кілька комісій, проектів, от-от мають розпочатись роботи по укріпленню фундаменту, з подальшим стягуванням будинку металом. Мешканці квартири на першому поверсі зараз розпочали прибудову кімнати (балконом важко назвати) – для цього в тому числі пробили отвори в несучих стінах. Звичайно дозволів, проектів немає. Оскільки навряд чи йде на користь аварійному будинку таке “поліпшення”, то як законним шляхом зупинити процес?”, – пише у соцмережі Олександр Плетньов.

 

Як зазначила начальниця відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства Ганна Рихлицька у коментарях, комісією в складі представників управління житлової політики і майна та ТОВ КК “ДомКом Хмельницький” обстежено будинок на просп. Миру, 86 та встановлено, що будівництво балкону власниками квартири розпочато без дозвільних документів. До обстеження також було залучено представників національної поліції. Комісією заборонено власнику квартири продовжувати роботи з будівництва балкону. На цей час керівництвом ТОВ “КК “ДомКом Хмельницький” готуються документи для подання на адміністративну комісію для вжиття до власника квартири заходів адміністративного впливу.

 

Станом на 29 вересня будівництво триває.

“Пару свіжих фото, до вечора в опалубці змонтовано арматуру (після від’їзду поліції, що також вимагала припинення будівельних робіт до отримання дозволу)”, – пише Олександр Плетньов.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі