Суспільство

23 Листопада, 2020 Проїзд пільговиків у хмельницьких тролейбусах буде лише з електронними квитками

Починаючи з 1 січня 2021 року, у зв’язку з впровадженням у громадському транспорті Хмельницького (у тролейбусах) електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безплатний проїзд.

 

У міській раді розяснюють, що для осіб, які мають право на пільговий проїзд і ще не отримали е-квиток, проїзд у міському електротранспорті буде платним. Про це повідомив під час прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» заступник міського голови, куратор транспортної галузі міста Андрій Бондаренко і закликав хмельничан-пільговиків звертатися до управління праці та соціального захисту населення для отримання картки для проїзду.

 

«З 1 січня 2021 року пільговик, який не має електронного квитка, не зможе безкоштовно проїхати у транспорті, адже з 1 січня будуть відшкодування за конкретного пасажира-пільговика по конкретній поїздці. Наразі у хмельничан є ще місяць і 10 днів для того, щоб звернутися в управління праці та соціального захисту населення та отримати електронний квиток. Ця процедура не складна», – наголосив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

 

 

Якщо пільговик перебуває на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, пільговик одразу отримує е-квиток, протягом 5-10 хвилин. У тому випадку, якщо необхідно ставати на облік – процес видачі е-квитка може затягнутися до 2-х тижнів. 

 

 

Нагадаємо, отримати пільгову картку для проїзду безплатно хмельничани можуть у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборній, 16 та вул. Грушевського, 86, а також у громадських приймальнях Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, що знаходяться за адресами: вул. Проскурівська, 56; вул. Перемоги, 10 Б; вул. Шевченка, 99; вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32 (Управління праці та соціального захисту населення).

 

Документи, необхідні для отримання Електронного квитка:

 • паспорт громадянина України;
 • індивідуальний податковий номер;
 • документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

 

Прийом громадян проводиться відповідно до встановленого регламенту роботи виконавчих органів міської ради:

Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10 до 16 години,

у п’ятницю – з 10 до 15 години,

обідня перерва – з 12 години до 13 години.

 

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, на сьогодні е-квитки вже отримали 31 тис. хмельничан.

 

Наразі також ведуться перемовини з пасажирськими перевізниками та компанією «Герц» на встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності. Проте через COVID-19 та карантинні обмеження, які запроваджені по всій країні, цей процес затягнувся.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі