Суспільство

27 Грудня, 2021 Рятувальники застерігають жителів Хмельниччини не виходити на тонкий лід (відео)

У місті Хмельницькому рятувальники зібрались разом з представниками медіа аби застерегти людей від небезпеки на кризі. Біля водойми – річки Південний Буг ДСНСники наочно показали, що перший лід ненадійний і може проламатися у будь-яку мить.

 

Заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Козак зазначив, що в інших областях фахівці Служби порятунку вже “збирають врожай” наслідків байдужого ставлення до безпеки громадян, які вирішили перевірити на міцність найближчі ставки та річки за першої ж нагоди. На щастя, на даний час трагічних випадків у Хмельницькій області не зафіксовано. 

– За умов сформування тонкої криги вихід на лід категорично заборонений! Дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. Ні в якому разі не дозволяйте дітям самостійно без нагляду дорослих бавитись на крижаному вбрані водойми, – зазначив Андрій Козак.

Також під час заходу працівники комунальної аварійно-рятувальної станції продемонстрували правила рятування та саморятування на льоду, які кожна людина виходячи на річковий лід повинна знати. Крім того розповіли, як надати першу допомогу під час обмороження. На завершення бесід, рятувальники роздали усім листівки з правилами безпеки на льоду та застерегли любителів зимової риболовлі не виходити на тонкий лід.

 

Детальніше у відео:

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі