Суспільство

13 Січня, 2022 Що планують зробити у Хмельницькій громаді в сфері ЖКГ у 2022 році

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин оприлюднив титульні списки головних запланованих робіт у галузі житлово-комунального господарства в 2022 році.

 

У переліках робіт — капітальні і поточні ремонти доріг, прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, мереж зовнішнього освітлення, житлового фонду, ліфтів, будівництво об’єктів благоустрою. Перелік об’єктів ще буде корегуватися. Враховано пропозиції хмельничан, депутатів та управління комунальної інфраструктури Департаменту інфраструктури міста.

«Традиційно публікую титульні списки по всіх об’єктах! Поточні і капітальні ремонти, які ми плануємо на 2022 рік, зважаючи на фінансовий ресурс. Додам, що титульні списки змінюємо в сторону збільшення об’єктів, коригуємо 4-5 разів на рік»,зазначив Олександр Симчишин у Фейсбук.

Отож, на 2022 рік планується будівництво об’єктів благоустрою. Серед об’єктів нове будівництво парку «Молодіжний» по вулиці Бандери, на нього планують виділити 2 млн. гривень. Стільки ж коштів хочуть виділити і на реконструкцію парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. М. Чекмана», на ділянку колеса огляду.  На розчистку ж річки Плоскої та реконструкцію скидного колектора – 270 тис. гривень.

 

Також планують реконструювати вулицю Проскурівську, починаючи від вулиці Володимирської до вулиці Соборної, на це виділять 200 тис. гривень.

 

На будівництво об’єктів житлово-комунального господарства заплановано 1 млн 400 тис гривень. Серед оновлень:

 • будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с. Копистин;
 • нове будівництво водогону в с. Велика Калинівка;
 • будівництво системи водопостачання в с. Бахматівці;
 • будівництво дощового колектора по Староконстянтинівському шосе від вул. Шевченка до вул. Прибузької та інші.

 

На будівництво мосту через р. Південний Буг в мікрорайоні Гречани, в тому числі і на виготовлення проєктно-кошторисної документації та експертизи планують виділити 400 тис. гривень.

 

На капітальний ремонт об’єктів благоустрою планують виділити 5 млн 215 тис. гривень. Капітально відремонтувати планують мережі зовнішнього освітлення, дитячий майданчик в парку «Подільський», дитячий майданчик в парку в мікрорайоні Ракове, ремонт Майдану Незалежності в тому числі і фонтанів, ремонт дитячих майданчиків у селах Шаровечка та Давидківці ХМТГ, та інші. На капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення планують виділити 2 млн. гривень.

 

На забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства планують виділити 250 тис. гривень. Сюди входитиме ремонт вуличних мереж водопроводу центральної частини с. Пирогівці, ремонт вуличних мереж водопостачання напірної башти №1 в с. Водички, а також ремонт мереж водопроводу та каналізації с. Богданівці.

 

На будівництво, ремонт, реконструкцію та утримання автомобільних доріг у 2022 році, планують виділити 88 млн. гривень.

 

З повним переліком усіх запланованих робіт на 2022 рік можна ознайомитись тут.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі