Суспільство

14 Липня, 2021 Що відомо про хмельничанина-головного претендента на крісло міністра внутрішніх справ

Народний депутат Денис Монастирський, який родом з Хмельницького, може очолити Міністерство внутрішніх справ замість Арсена Авакова.

 

Сам нардеп підтвердив, що погодився на цю пропозицію, яка надійшла від президента Володимира Зеленського

«Я прийняв найскладніше рішення в своєму житті: відповісти «так» на пропозицію президента очолити МВС. Це відбулося буквально кілька хвилин тому. Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як особистість, як політик. Але, власне, я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду», – сказав Монастирський.

Також відомо, що на засіданні фракції “Слуга народу”, яка відбулась напередодні, депутати підтримали пропозицію президента.

 

Колеги по фракції вже вітають Дениса Монастирського у соцмережі.

Голосування щодо відставки Авакова відбудеться найближчими днями.

 

Що відомо про Дениса Монастирського?

 

Денис Анатолійович Монастирський (нар. 12 червня 1980, м. Хмельницький) – український юрист, політик, народний депутат. Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України. Кандидат юридичних наук. Викладав у Хмельницькому університеті управління та права, очолював відділ з питань законотворчості та наукових експертиз. У 2007 р. був юристом у компанії «Hillmont Partners». У 2009 р. працював у «Global Ties KC». У 2015–2017 рр. обіймав посаду юриста в компанії ТОВ «Лігал Консалтинг».

 

Член Головної Ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань. Експерт Українського інституту майбутнього. З 2006 р. — співзасновник та член правління Подільського молодіжного культурного об’єднання «У майбутнє через культуру». Автор (співавтор) 25 наукових публікацій, трьох навчальних посібників («Нормотворення в юридичних клініках», «Правознавство» та «Правове письмо»), а також близько 70 проєктів законів України, поданих до Верховної Ради України.

 

Одружений. Дружина Жанна Монастирська працює головним спеціалістом юридичного відділу Управління правового забезпечення ДБР. У подружжя є двоє синів.

 

Нагадаємо, у вівторок, 13 липня, Арсен Аваков подав заяву про відставку з посади очільника Міністерства внутрішніх справ.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі