Суспільство

3 Червня, 2021 Славутським медикам не виплачують доплату за лікування коронавірусних хворих

Штаб з ліквідації наслідків НС на території Славутської міської територіальної громади звернувся до Прем’єр-міністрв України Дениса Шмигаля та голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія щодо невиплати заробленої доплати за лікування коронавірусних хворих.

 

Текст звернення:

Шановний Денисе Анатолійовичу!

 

Звертаємось до Вас з приводу надзвичайної ситуації щодо невиплати доплати за лікування коронавірусних хворих за квітень 2021 року працівникам комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Славутської міської ради.

 

Медичні працівники вказаного закладу впродовж квітня місяця, не шкодуючи власного життя та здоров’я, надали допомогу близько 300-ам хворим на коронавірус. Майже всім їм була потрібна киснева підтримка. Разом з тим, на виконання державного завдання, на території лікувального закладу було розгорнуто мобільний шпиталь, який також обслуговували працівники комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова».

 

Відтак, відмовити медичним працівникам у заробленій титанічною працею доплаті – є обурливим для жителів нашої громади, яка, в свою чергу, допомагала у забезпеченні функціонування мобільного шпиталю чим могла – продуктами харчування, засобами індивідуального захисту тощо.

 

Водночас, державним рішенням, комунальне підприємство «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Славутської міської ради з 01.06.2021 року визначено опорним закладом для надання допомоги коронавірусним хворим цілого регіону.

 

Яким же чином мотивувати людей до відповідальної роботи сьогодні, якщо вони розумітимуть, що завтра можуть не отримати чесно зароблених коштів?!

 

Так, наші медичні працівники, керуючись своєю совістю, гуманізмом та моральними цінностями надають допомогу попри всі негаразди, але усьому є межа – і держава також має дотримуватись своїх зобов’язань!

Враховуючи вищевказане, просимо Вашого невідкладного сприяння у вирішенні проблеми невиплати заробленої доплати працівникам комунального підприємств «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» за квітень місяць 2021 року за надання допомоги коронавірусним хворим.

Читайте також: До перейменування вулиць Славути можна долучитися онлайн

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі