Суспільство

16 Лютого, 2021 Стало відомо, де можна відстежувати рівень безпеки дорожнього руху у Хмельницькому в режимі реального часу

На офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради в режимі реального часу можна отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху.

 

Наразі у розділі «Мешканцю»/ «Безпека дорожнього руху» встановлено віджет, який формує статистичні дані щодо кількості та видів порушень Правил дорожнього руху, середньої швидкості автомобілів в місті Хмельницькому, витрати пального тощо.

 

Збір інформації для віджету здійснюється за допомогою сервісу Безпечне водіння, який є частиною додатку Штрафи UA – платіжно-інформаційної системи для водіїв України, котра працює з 2016 року.

 

За допомогою додатку можна перевірити наявність та сплатити штрафи за порушення Правил дорожнього руху, відстежити статус їх закриття та оформити автоцивілку.

 

Функція «Безпечне водіння» була розроблена за сприяння Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретним водієм і мотивує його до покращення набутих навичок. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує відповідний рейтинг, на підставі якого зможе отримати до 18% кешбеку від суми автоцивілки.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі