Суспільство

5 Вересня, 2021 Стало відомо скільки випадків штаму “Дельта” у Хмельницькій області

Згідно даних Міністерства охорони здоров’я України, у Хмельницькій області зафіксовано 39 випадків захворювання на штам коронавіруса “Дельта”.

 

Таку інформацію надали у МОЗ станом на 31 серпня. Загалом в Україні виявили 855 підтверджених випадків коронавірусного захворювання, спричиненого більш заразним штамом «Дельта».

 

У МОЗ зазначили, що найбільше випадків штаму «дельта» офіційно зафіксовано в п’яти областях: Чернівецькій (68), Одеській (61), Рівненській (60), Івано-Франківській (58) і Тернопільській (52).

«У Волинській, Київській і Донецькій областях – по 47 випадків. У Харківській області – 45, трохи менше у Вінницькій та Луганській областях – по 43, у Житомирській та Хмельницькій областях – по 39. При цьому у Закарпатській області виявлено 37 випадків, на шість випадків менше у Полтавській. У Чернігівській – 25 і на випадок менше у Львівській області (24). Майже однакова кількість випадків – у місті Києві (21), Черкаській (20) та Кіровоградській (18) областях», – розповіли в міністерстві.

Найменшу кількість випадків «дельта»-штаму зафіксовано в Запорізькій (11) Сумській (10), Миколаївській (4), Дніпропетровській (3) і Херсонській (2) областях.

 

Більше новин на  times.km.ua

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі