Суспільство

25 Квітня, 2021 Стало відомо, як жителі Хмельниччини платитимуть за газ з першого травня

З 1 травня 2021 року всіх українських споживачів переведуть на річні тарифи на газ. 

 

Про це пише РБК-Україна.

 

ТОВ “ЙЕ Енергія” пропонує 7,99 гривні за кубометр. Тариф встановили 16 компаній, які працюють під загальним брендом “Твій Газзбут”. Це “Вінниця Газзбут”, “Волинь Газзбут”, “Дніпропетровськ Газзбут”, “Закарпат Газзбут”, “Запорож Газзбут”, “Івано-Франківськ Газзбут”, “Житомир Газзбут”, “Кіевобл Газзбут”, “Львів Газзбут”, “Миколаїв Газзбут”, “Рівне Газзбут”, “Суми Газзбут”, “Харків Газзбут”, “Хмельницьк Газзбут”, “Чернівці Газзбут”, “Чернігів Газзбут”.

 

Як платити за газ з 1 травня

 

Річний тариф на газ діятиме до 30 квітня 2022 року. Споживача автоматично переведуть на тариф діючого постачальника. Новий контракт укладається тільки при переході до іншого постачальника.

 

Оплата буде як і раніше, тобто кожен місяць за попередній до 25 числа. Тарифи на розподіл (окрема платіжка) поки залишаються колишніми – максимум 1,79 гривень за кубометр.

 

Чи буде ціна зростати протягом року

 

Ціна фіксована і не буде підвищуватися протягом року. Постачальнику дозволено змінювати ціну тільки в бік зниження.

 

Як змінити постачальника

 

Будь-який побутовий споживач газу має право змінити постачальника, уклавши договір з новим. Зараз компанії борються за нових клієнтів, так що найчастіше все можна швидко зробити онлайн або за телефоном. Зі старим контрактом буде розбиратися вже новий постачальник.

 

Що буде з субсидіями

 

Для одержувачів субсидій і пільг нічого не змінюється. Субсидію видатимуть “живими грошима”, але треба не забути заплатити за газ до 25 числа.

 

Можна відмовитися від річного тарифу?

 

Можна обрати будь-який тариф і повідомити про це постачальнику. Наприклад, якщо ринкова ціна нижча, ніж у річному тарифі.

Постачальники будуть пропонувати й інші продукти на свій розсуд: місячний, квартальний, на опалювальний сезон, з передоплатою і так далі.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі