Суспільство

24 Січня, 2021 Суд на Хмельниччині визнав живою жінку, яка вважалась померлою 10 років

Весь цей час вона вела антигромадський спосіб життя і не спілкувалась з рідними. 

 

Про анулювання актового запису про смерть до Полонського районного суду звернулася матір жінки. Вона пояснила, що її донька в липні 2005 року зникла, а у 2010 році суд оголосив її померлою. Однак, в кінці 2019 року вона з’явилася за місцем проживання своєї дочки, в селі на Волині. Заявниця від онуки дізналася, що її донька жива. Згодом та й сама дала про себе знати, вимагаючи звернутися до суду щодо скасування рішення про оголошення її померлою.

 

У судовому засіданні донька заявниці повідомила, що всі ці роки вона з мамою і дочкою не спілкувалася, а коли їй потрібно було вклеїти в паспорт фотографію та зареєструвати місце проживання, дізналася, що її оголошено померлою. Тому підтримала вимоги заяви матері.

 

«За таких обставин суд, всебічно, повно й об’єктивно з’ясувавши обставини справи та надавши їм належну оцінку, з врахуванням того, що в матеріалах справи достатньо відомостей, що ідентифікують особу, зокрема копії її паспорта та інших відомостей, дійшов висновку щодо наявності правових підстав для скасування рішення про оголошення (її) померлою», – констатує суд.

 

Відтак Полонський районний суд задовольнив заяву матері. Скасував попереднє рішення про оголошення її доньки померлою. Полонський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану має анулювати актовий запис про смерть.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі