Суспільство

2 Квітня, 2021 Суддя Тетяна Спірідонова очолила Хмельницький апеляційний суд

 
Сьогодні, 2 квітня, збори суддів Хмельницького апеляційного суду обрали голову суду: за результатами таємного голосування більшість суддів підтримали суддю Тетяну Спірідонову.
 
Про це повідомляє пресслужба апеляційного суду.
 

Досьє

 
Тетяна Вікторівна Спірідонова вищу юридичну освіту здобула у Хмельницькому інституті регіонального управління та права. Суддівську кар’єру розпочала в Хмельницькому районному суді, куди була призначена Указом Президента України в 2002 році. У 2004 році – переведена на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду.
 
Із 2013 року – суддя Апеляційного суду Хмельницької області (з 2018 року – Хмельницького апеляційного суду). 2 жовтня 2018 року – обрана зборами суддів заступником голови Хмельницького апеляційного суду. Цю адміністративну посаду обіймала до обрання головою суду.
 
Нагадаємо, що відповідно до статті 20 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” голова суду обирається на посаду зборами суддів шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі