Суспільство

17 Січня, 2021 Симчишин планує ліквідувати один з департаментів Хмельницької міської ради

Замість одного департаменту – три управління.

 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин планує ліквідувати департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів. Сподівається, таке рішення підтримає виконавчий комітет та депутати на сесії міської ради. Про це пише Суспільне.

 

За словами міського голови, ліквідація департаменту – це продовження штатних змін в структурі Хмельницької міської ради, яку розпочали з оновленою міськрадою після виборів.

 

“Вважаю, що доцільніше і правильніше буде відлагодити систему у цій сфері через контроль за роботою окремих управлінь – управління капітального будівництва, управління земельних ресурсів і управління архітектури і містобудування. Усі ці управління є самостійними, автономними, дієвими і, якщо їх розділити, то вони будуть підпорядковуватися напряму заступнику і міському голові, без ще одного надкерівника, яким раніше був директор департаменту”, – говорить Олександр Симчишин.

 

Нагадаємо, департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів було створено у 2006 році Хмельницьким міським головою Сергієм Мельником. Донедавна директором департаменту був Олександр Чорнієвич. Наразі він – голова Хмельницької районної ради.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі