Суспільство

21 Червня, 2021 ТОП-5 рожевих озер України. ФОТО

Диво природи – рожеві озера. Вони є в Австралії, Танзанії, Болівії та в інших країнах світу. Але щоб побачити рожеве озеро зовсім необов’язково їхати в іншу країну! В Україні є цілих п’ять рожевих озер.

 

Підбірка озер, які мають унікальні цілющі грязі та незвичний колір. Більшість озер розташовані на Херсонщині, передає 24 канал.

 

Рожеві озера в Україні

 

Сиваш

 

Сиваш – це система, яка складається з 11 солоних заток. А сукупна довжина – 200 кілометрів.

Солоність Сивашу коливається від 22% до 87% у північній та південній частині відповідно. Кількість солі, яка міститься в Сиваші просто вражає – 200 мільйонів тонн!

 

 

Лемурійське озеро

 

У Чаплинському районі Херсонської області розташувалось Лемурійське озеро. В озері можна плавати, а також робити дивовижні фото!

 

Хоч інфраструктури практично немає, але є туалети, душові кабінки та альтанки, де можна сховатись від пекучого сонця.

 

Генічеське озеро

 

У селищі Приозерне недалеко від Арбатської стрілки розташоване Генічеське рожеве озеро. Ще в середині 19 століття тут видобували цінний бета-каротинові солі. Таких копалень всього чотири в усьому світі!

 

Згідно історії, саме звідси починався відомий Чумацький шлях, по якому чумаки возили сіль в Україну.

 

 

Озера на Кінбурнській косі

 

Кінбурнська коса – це віддалене від цивілізації місце, яке привертає увагу туристів своєю незвичайною природою.

 

Увагу привертають багато озер, які нібито в кратері і забарвлені в рожевий колір. Такий відтінок вони отримали завдяки унікальним мікроводоростям-антиоксидантам дуналіеллі солоноводній. Це практично єдиний живий організм, який здатний вижити у такому концентрованому розчині солі!

 

 

Куяльницький лиман

 

Куяльницький лиман розташований неподалік Одеси. Лиман не зовсім рожевий, але влітку через спеку набуває рожевого відтінку.

 

Температура води в літній час досягає позначки 30 градусів.

 

Також тут можна оздоровитись, адже є лікувальні грязі. Саме заради них багато туристів з’їжджаються з усіх куточків світу.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі