Суспільство

2 Листопада, 2020 Творці фейкової “міськради” намагались поспілкуватись з міським головою Симчишиним

Сьогодні у Хмельницькому група людей на чолі з підприємцем Віктором Вікарчуком зібралася під будівлею міської ради, щоб поспілкуватись з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.  Як повідомили на Суспільному, бізнесмен заявив, що прийшов пояснити, що існуюча міська рада нелегітимна.

 

Під муніципалітетом зібрались активісти. У ході обговорень між ними та прихильниками Вікарчука виникла сутичка, в результаті чого Віктора Вікарчука облили зеленкою.

 

Також до учасників зібрання вийшов Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, який пояснив що дії Віктора Вікарчука призводять до сепаратистських настроїв. 

 

“ХНР ніхто не дозволить створити”,- підкреслив Симчишин у виступі та пообіцяв написати заяву до правоохоронних органів про те, що Віктор Вікарчук веде антидержавницьку політику.

 

Своєю чергою Віктор Вікарчук заявив, що не робить нічого протизаконного. І наполягав аби він разом з Олександром Симчишиним та юристами сіли за стіл переговорів. Далі в супроводі поліції Віктор Вікарчук був доправлений у відділок поліції для пояснень.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі