Суспільство

20 Травня, 2021 У Хмельницькій міській дитячій лікарні розпочали реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги

У Хмельницькій міській дитячій лікарні розпочали реконструкцію відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Загальна вартість робіт – понад 18 млн грн.

 

«Замість звичного дитячого травмпункту – повноцінний цілодобовий травмацентр в межах нового сучасного відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Такі маємо амбітні плани на найближче майбутнє. Вже розпочали реконструкцію приміщення.

 

Паралельно оновлюємо медичне обладнання і купуємо нове. У 2020 році наша міська дитяча лікарня виграла грант від уряду Японії за програмою “Кусаноне”. Він профінансував купівлю інноваційного киснево-дихального апарату і апарату УЗД. Вартість обладнання – 2,4 млн грн. Міська дитяча лікарня отримала його безкоштовно!

 

Наркозно – дихальний апарат вже запускають в роботу. Він дозволить надавати допомогу дітям з важкими травмами максимально оперативно, без транспортування до інших відділень, як це було раніше. Також під медичною седацією будуть проводитися болючі маніпуляції. Це збереже не лише фізичне здоров’я, але й психологічний стан дитини», – зазначив міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі