28 Квітня, 2022 У Хмельницькій області заборонили використання відеореєстраторів на авто
Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій увів в дію рішення ради оборони області щодо заборони відеопристроїв на транспортних засобах.
Про це свідчить відповідний наказ від 26 квітня, оприлюднений на сайті ОВА.
У документі зазначається, що на підставі протоколу засідання ради оборони України Хмельницької області від 26 квітня 2022 року заборонено використання відеореєстраторів та інших пристроїв для фото- і відеофіксації на території області під час використання автомобільного та мототранспорту.
Головне управління Нацполіції в області спільно з комендатурою при ОВА мають забезпечити контроль за забороною використання таких пристроїв. При виявленні працюючого відеореєстратора, забезпечити зупинку відповідного транспортного засобу і вимагати від водія видалити зроблені записи та вилучити засоби зйомки.
- Хмельничан застерігають від купівлі несертифікованих кровоспинних турнікетів (фото, відео)
- На одній із вулиць Хмельницького буде ускладнено рух транспорту
- Таксисти Хмельницького планують оголосити страйк (відео)
- Додатковий транспорт на Провідну неділю у Хмельницькому: маршрути та графік
- Ракетний удар на Хмельниччині 28 квітня: що відомо