Суспільство

12 Квітня, 2021 У Хмельницькому благодійники збирають допомогу малозабезпеченим

Напередодні свята світлого Воскресіння Христового у Хмельницькому проводиться збір благодійної допомоги для людей, які потрапили у скрутні життєві обставини.

 

Організатори благодійної акції – фонд “Карітас-Хмельницький УГКЦ” – запевняють, пандемія COVID-19 негативно вплинула на матеріальне становище багатьох людей, тому великодній коших з продуктами від благодійників буде доречним для одиноких стареньких чи малозабезпечених сімей.

 

Представники фонду планують надати набори з продуктами людям з І групою інвалідності, самотнім літнім людям, вдовам, які самостійно виховують дітей, багатодітним сім’ям, сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та людям з підтвердженою інфекцією COVID-19 – загалом 100 сімей.

 

До подарунка увійдуть пасочка, м’ясне, молочні продукти, солодощі, яйця, консерви, крупи тощо. 

“Проявляючи милосердя до ближнього, кожна людина наближає свою душу до Бога. Особливо це актуально напередодні урочистості Воскресіння Христа. Саме тому, дорогі благодійники, однодумці та просто добрі люди, сьогодні хочеться звернутися до Вас з проханням допомогти створити свято для тих сімей, у яких немає матеріальної можливості накрити святковий стіл і радісно зустріти світлий день в календарі кожного християнина. Кожна гривня – це промінь Вашого серця для тих, хто чекає на свято”, – запевняють у БФ “Карітас-Хмельницький УГКЦ”. 

Благодійний внесок можна зробити онлайн на сайті dobro.ua.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі