Суспільство

5 Вересня, 2021 У Хмельницькому дітям показали ким можна стати у майбутньому (фото)

У Хмельницькому відбулась найбільша профорієнтаційна подія для дітей – “Місто професій”.

 

У парку Шевченка на дітей чекали локації, де представники рівзних професій представляти свою трудову діяльність. Загалом було продемонстровано 70 різних фахів: будівельник, рятівник, поліцейський, прикордонник, лікар, криміналіст, перекладач, дизайнер, водій, юрист, електромеханік, коваль, артист цирку та інші. Родзинкою “Міста професій” є те, що маленькі хмельничани мали змогу не лише теоретично пізнати професію, а й на практиці її спробувати. 

“Під час профорієнтаційного заходу, який тривав впродовж трьох годин, професії представляли заклади вищої освіти та ВПУ міста, сімейні амбулаторії, комунальні та інші підприємства, Національна патрульна поліція … У центрі скверу працював усім уже знайомий, і дорослим, і дітям, Екобус, в якому навчали як берегти довкілля і сортувати сміття, – розповідають у міськраді. – Аби юні друзі змогли по-справжньому відчути себе у ролі прикордонника, отримати максимальний ефект значущості та розуміння професії, військовослужбовці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького облаштували для них імпровізоване містечко, де усі охочі могли побачити спеціальну прикордонну техніку, обладнання, екіпірування та спеціальні засоби фізичного пливу. Крім того, діти побували в ролі різних прикордонних нарядів, криміналістів, водіїв, зв’язківців тощо”.

 

Діти після короткого майстер-класу “влаштовувалися на роботу” та знайомились ближче з професією, яка їх цікавила. В паспорті, що також є трудовою книжкою, представник професії робив помітку, що дитина освоїла певний фах.

 

Захід у Хмельницькому відбувся вчергове.

 

Як це було, дивіться на фото:

 

Більше новин на  times.km.ua

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі