Суспільство

17 Вересня, 2021 У Хмельницькому на приватизацію віддадуть об’єкт культурної спадщини

Приміщення колишнього Хмельницького музичного коледжу імені Владислава Заремби, яке чотири роки пустувало, віддадуть на приватизацію. 

 

Таке рішення ухвалили депутати обласної ради на засіданні 15 вересня.

 

Наразі будівля належить Хмельницькому обласному краєзнавчому музею, засновником і власником якого є облрада.

 

Як зазначила депутатка Хмельницької обласної ради Оксана Каденко журналістам “Суспільного“,  винесення подібних рішень на питання порядку денного є непопулярними, оскільки громадськість може вважати це знищенням об’єктів культурної спадщини. Проте, без них області не обійтися, оскільки приміщення є обтяжливою власністю, каже Оксана Каденко:

– Ми на сьогодні утримуємо і витрачаємо значні кошти з обласного бюджету на об’єкти, які не приносять користі. Це ті гроші, які ми могли витратити на соціальні програми, на об’єкти інфраструктури, на покращення життя мешканців Хмельницької області.

В обласній раді кажуть,що краєзнавчий музей не використовував це приміщення, а для його перелбладнання потрібно 300 мільйонів гривень. Депутати планують продати приміщення з аукціону і сподіваються знайти ефективного власника.
 
Нагадаємо, вказане приміщення є пам’яткою культури і потребує дозволу на проєкт, узгодження з міською владою та, згідно законодавства, буде укладено охоронний договір, аби унеможливити його знищення.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі