Суспільство

27 Лютого, 2021 У Хмельницькому оголосили конкурс на отримання грантів за програмою «Громадські ініціативи»

В обласному центрі прийматимуть заявки для визначення одержувачів фінансової підтримки на умовах співфінансування (грантів) у 2021 році, передбачених на реалізацію Програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 01 березня до 01 квітня 2021 року в електронному (khm.rada.economy@gmail.com) та паперовому вигляді.

 

Реєстраційні документи для участі додаються.

 

Реєстрація мікропроєктів, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.115, тел.: 76 21 12.

 

Пріоритетним напрямом реалізації програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році визначено “КРЕАТИВНА ГРОМАДА”, фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною, творчим підходом та інноваційністю.

 

Такі рішення були прийняті на засіданні конкурсної комісії по визначенню одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми, яке відбулось 26 лютого 2021 року.

 

Також в рамках засідання комісією проаналізовано результати реалізації мікропроектів 2020 року та ефективність використання бюджетних коштів.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі