23 Вересня, 2020 У Хмельницькому передумали возити містян безкоштовно
Принаймні, 27 вересня, у другий день святкування дня міста, безкоштовного проїзду у громадському комунальному транспорті, як планувалося спочатку, вже не буде.
Замість майже пів мільйона гривень, які за розрахунками КП “Електротранс” мали би компенсувати підприємству з міського бюджету за безкоштовне перевезення хмельничан у вихідні 26 та 27 вересня, збитки підприємства знизили до 149 тисяч.
Як пояснив керівник “Електротрансу”, таке рішення прийняли зважаючи на складне фінансове становище підприємства.
Завжди возили наших людей у день міста безкоштовно, це традиція. Але у зв’язку з фінансовою скрутою, ми не зможемо возити мешканців міста, як це було у минулому, 2019 році, два дні. Цього року ми забезпечимо безкоштовний проїзд лише один день – 26 вересня, на день міста, – прокоментував Суспільному Віктор Паламарчук.
Він також розповів, що 26 вересня у місті на маршрути вийдуть 80 тролейбусів. Курсуватимуть вони від 4.50 ранку до першої години ночі. Графік руху тролейбусів цього дня залишиться звичним, жодних змін у нього не вноситимуть.
- У медиків, яких вакцинували у Хмельницькому були побічні реакції
- Депутати Кам’янець-Подільської міськради звернулись до керівництва держави щодо заборони проросійських партій
- Молодь Шепетівки запрошуть долучитися до влади в місті
- Домашні кривдники на Кам’янеччині, начувайтеся. До вас їде “Поліна”
- З березня жителям Хмельниччини підвищать пенсії