Суспільство

17 Березня, 2021 У Хмельницькому показали фільм про жінок на війні “Невидимий Батальйон”

До Дня Добровольців у Хмельницькому пройшло чимало заходів, у яких вшановували українських героїв. 

 

За ініціативи депутатки Хмельницької міської ради Анастасії Ярової та голови ГО “Тепло рідних сердець” Лесі Стебло в обласному центрі пройшов показ унікального українського документального кіноальманаху про жінок в умовах бойових дій на Сході України “Невидимий Батальйон”.

 
Одназу два покази провели для учнівської та студенської молоді міста Хмельницького, курсантів та курсанток  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, учнів професійно-технічних закладів міста, волонтерів, громадських активістів, ветеранів і ветеранок АТО/ООС. Участь у заходах взяла Надія Гарань – учасниця команди проєкту “Невидимий батальйон”, радниця командувача окремого роду ЗСУ з ґендерних питань.
“Невидимий Батальйон” – перший український документальний фільм про війну і жінок на війні, знятий жінками. Над фільмами працювали три режисерки — Світлана Ліщинська, Аліна Горлова та Ірина Цілик. Всього у стрічці висвітлено історії шести героїнь, які несуть або несли службу у зоні проведення антитерористичної операції: Олени Білозерської, Оксани Якубової, Андріани Сусак, Дар’ї Зубенко, Юлії Паєвської та Юлії Матвієнко”, – розповідає Леся Стебло.
Активістка додає, що жінки відіграють чималу роль у добровольчому русі України, адже разом з чоловіками, пліч-о-пліч, з перших днів російсько-української війни захищають територіальну цілістість нашої держави.
 
Також присутні мали можливість переглянути виставку патріотичних малюнків дітей Хмельницької ОТГ приурочену до Дня Добровольців.
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі