Суспільство

5 Листопада, 2020 У Хмельницькому покупця без захисної маски оштрафували на 17 тисяч гривень

Ігнорування правил карантину хмельничанину коштувало  тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Як зазначила пресслужба Хмельницького міськрайонного суду, на 22-річного  непрацюючого мешканця Хмельницького, який перебував у приміщенні магазину «ЛЮБАВА» по вулиці Перемоги  без використання захисної маски, що закриває ніс та рот, накладено  17 000 гривень штрафу.

 

На засідання суду правопорушник не з’явився, тож суд розглядав справу за його відсутності, опираючись на наявні  в справі докази, зокрема відеозаписи з нагрудних камер працівників поліції.

 

Суд врахував також рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 35 від 09 жовтня 2020 року, згідно якого в м. Хмельницькому з 00 год. 00 хв. 12 жовтня 2020 року встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 із забороною перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. 

 

Постанова суду може бути оскаржена в Хмельницькому апеляційному суді протягом десяти днів з дня винесення. Вона набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі