Суспільство

18 Травня, 2021 У Хмельницькому померла дитина, якій провели надскладну операцію з видалення пухлини

У Хмельницькій обласній дитячій лікарні померла тримісячна дівчинка, якій напередодні лікарі видалили майже кілограмову нефробластому.
 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання “Є”.

«Це був дуже важкий випадок. Але шанс на життя, хай навіть один з тисяч, ми дуже хотіли їй дати. Лікарі зробили все можливе і навіть неможливе. Дитина народилася з пухлиною і три місяці вона росла разом з нею. Пухлина була велетенська – близько кілограма, проросла усі тканини тіла. Шансів було мало. Але ми дуже хотіли їй його дати. Після операції дитина прожила ще добу, але серце не витримало», – пояснив завідувач реанімаційно-консультативним центром лікарні Олег Юрчишен.

Нагадаємо, в дівчинки була вроджена патологія – нейробластома, злоякісна пухлина нирки. Дитина перебувала у відділенні онкогематології, але пухлина, на жаль, не реагувала на те лікування, яке проводилося. Оскільки дитина перебувала постійно на апараті штучної вентиляції легень, а стан погіршувався, довелося діяти екстрено по-ситуації. Фахівці з Національного інституту раку відгукнулися на прохання приїхати до медзакладу, і разом з фахівцями лікарні провели цю надскладну операцію.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі